Author: m***3
Date:
Review: Wig is good but need high maintenance
Color: Natural & Black
Price: 210kr
Original Price: 254kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99J |
| Type | Lace Front Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 85 g |
| Crown | 57.15 cm |
| Length | 15.24 cm |
| SKU | sb2411198443613083 |
Author: m***3
Date:
Review: Wig is good but need high maintenance
Color: Natural & Black
Author: m***7
Date:
Review: "This wig has a lovely style and it's easy to put on, which is definitely a plus. On the flip side, it might take a bit of adjusting to get the right fit, so just be prepared for that. Overall, it's a nice choice with a few small quirks."
Color: S99J
Author: v***.
Date:
Review: Excellent good quality materials and excellent good value for money .
Color: Natural & Black
Author: v***.
Date:
Review: Excellent good quality materials and excellent good value for money. However, I need to return this item. Ordered more than 0ne for the fittings.
Color: Natural & Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.